Lena Linderholm litografi
Valmis
2011-11-09
109425
| Korkein tarjous | 2 800 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Körsbärskanna", numrerad, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, 73x55 cm, oramad