Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GUDMUNDSSON, Sigurdur (Island, född 1942): "Minne från en resa", signerad och daterad -87, 25/30, färgetsning, 72,5x52,5 cm
Skadad ram
109435
2011-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här