Sigurdur Gudmundsson färgetsning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUDMUNDSSON, Sigurdur (Island, född 1942): "Minne från en resa", signerad och daterad -87, 25/30, färgetsning, 72,5x52,5 cm

Skadad ram

109435

2011-11-21