Stereoskop med bilder
Valmis
2011-11-09
109464
| Korkein tarjous | 850 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
STEREOSKOP, the "Perfecscope", 1900-talets början, signerad HC White Co, aluminium, stereobilder medföljer