Kjell Sundberg oljemålning

Kjell Sundberg oljemålning
Kjell Sundberg oljemålning
Kjell Sundberg oljemålning
Kjell Sundberg oljemålning
Kjell Sundberg oljemålning
Kjell Sundberg oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SUNDBERG, Kjell (född 1942): I trädgården, signerad Kjell Sundberg atergo, olja på pannå, 39x29 cm

109514

2011-11-11