Dali etsning

Dali etsning
Dali etsning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DALI, Salvador (efter): Figurkomposition, bär signatur, numrerad 16/20, etsning, 17,5x12 cm

109515

2011-11-10