Gustav Rudberg akvarell

Gustav Rudberg akvarell
Gustav Rudberg akvarell
Gustav Rudberg akvarell
Gustav Rudberg akvarell

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RUDBERG, Gustav (1915-2001): Hven, signerad Gustav Rudberg, akvarell, 19x33 cm

109516

2011-11-10