Lennart Jirlow litografi
2011-11-11
109519
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): Le Theatre de l´atelier, signerad L Jirlow, ea, litografi, 36x40 cm, oramad