Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARCACCIO, Fabian (Argentina, född 1963): Utan titel, signerad och daterad Marcaccio 93, offset, 100x70 cm,
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund
109531
2011-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här