Fabian Marcaccio serigrafi

Fabian Marcaccio serigrafi
Fabian Marcaccio serigrafi
Fabian Marcaccio serigrafi
Fabian Marcaccio serigrafi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARCACCIO, Fabian (Argentina, född 1963): Utan titel, signerad och daterad Marcaccio 93, offset, 100x70 cm,
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

109531

2011-11-10