Gerald Steffe litografier

Gerald Steffe litografier
Gerald Steffe litografier
Gerald Steffe litografier
Gerald Steffe litografier

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STEFFE, Gerald (född 1939): (2 st) Figurkompositioner, signerade, 91/250, färglitografier, 54x44 cm vardera

109540

2011-11-10