Gunnar Löberg oljemålning

Gunnar Löberg oljemålning
Gunnar Löberg oljemålning
Gunnar Löberg oljemålning
Gunnar Löberg oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LÖBERG, Gunnar (1893-1950): Sjöbodar,
signerad och daterad på baksidan G. Löberg 1944, olja på duk, 42x50 cm

109551

2011-11-09