Sekretär 1800-tal

Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SEKRETÄR, Louis XV-stil 1800-tal, med äldre delar, fanerad med jakaranda, förgyllda beslag, höjd 98, 97x48 cm, nycklar finns

109557

2011-11-09