Gustav Rudberg litografi

Gustav Rudberg litografi
Gustav Rudberg litografi
Gustav Rudberg litografi
Gustav Rudberg litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RUDBERG, Gustav (1915-2001): Segelskuta , signerad Gustav Rudberg, HC, litografi, 64x60 cm

109591

2011-11-11