Ester Kjerner oljemålning

Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning

Klubbat för:

42 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

KJERNER, Esther (1873-1952): Stilleben med rosa pioner, signerad och daterad E. Kjerner 1950, olja på duk, 46,5x37 cm

Pastellageskador i ramen

109592

2011-11-11