Rolf Ohlson gelatinsilverfotografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OHLSON, Rolf (född 1940): Georg Riedel, Göteborgs Konserthus 2002, signerad och daterad a tergo Rolf Ohlson 2002, gelatinsilverfotografi, 29,5x43 cm

109606

2011-11-11