John Wierth olja

John Wierth olja
John Wierth olja
John Wierth olja
John Wierth olja

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WIERTH, John (född 1920): "Oviss horisont II", signerad, olja på duk, 100x74 cm

109620

2011-11-11