Roger-Edgar Gillet oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GILLET, Roger-Edgar (1924-2004): Komposition, signerad, olja på duk, 40x32 cm

109642

2011-11-23