Fat Wilhelm Kåge Argenta röd

Fat Wilhelm Kåge Argenta röd
Fat Wilhelm Kåge Argenta röd
Fat Wilhelm Kåge Argenta röd
Fat Wilhelm Kåge Argenta röd
Fat Wilhelm Kåge Argenta röd
Fat Wilhelm Kåge Argenta röd

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

3 500 SEK

FAT på fot, Wilhelm Kåge, Gustavsberg, Argenta, röd glasyr, målad silverdekor av kvinna med orm, signerad GUSTAVSBERG ARGENTA 1510 MADE IN SWEDEN, höjd 5, diameter 22 cm
PROVENIENS: Maja Witting och Harald Eklund

109669

2011-11-13