Fat Wilhelm Kåge Argenta röd
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
3 500 SEK
FAT på fot, Wilhelm Kåge, Gustavsberg, Argenta, röd glasyr, målad silverdekor av kvinna med orm, signerad GUSTAVSBERG ARGENTA 1510 MADE IN SWEDEN, höjd 5, diameter 22 cm
PROVENIENS: Maja Witting och Harald Eklund
109669
2011-11-13