Anders Bruno Liljefors skulptur

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTUR, Anders Bruno Liljefors, Gustavsberg 1960-tal, stengods, delvis glaserad i svart och brunt, signerad ABL, höjd 14 cm
PROVENIENS: Maja Witting och Harald Eklund

109670

2011-11-13