Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKULPTUR, Anders Bruno Liljefors, Gustavsberg 1960-tal, stengods, delvis glaserad i svart och brunt, signerad ABL, höjd 14 cm
PROVENIENS: Maja Witting och Harald Eklund
109670
2011-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här