Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKULPTUR/VAS, Hertha Hillfon, egen ateljé, i form av huvud, lergods, glasyr i brunt, rött, grönt och vitt, signerad HILLFON, höjd 20,5 cm
PROVENIENS: Maja Witting och Harald Eklund
109671
2011-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här