Hertha Hillfon skulptur

Hertha Hillfon skulptur
Hertha Hillfon skulptur
Hertha Hillfon skulptur
Hertha Hillfon skulptur
Hertha Hillfon skulptur
Hertha Hillfon skulptur

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTUR/VAS, Hertha Hillfon, egen ateljé, i form av huvud, lergods, glasyr i brunt, rött, grönt och vitt, signerad HILLFON, höjd 20,5 cm
PROVENIENS: Maja Witting och Harald Eklund

109671

2011-11-13