Walter papegoja pâte-de-verre

Walter papegoja pâte-de-verre
Walter papegoja pâte-de-verre
Walter papegoja pâte-de-verre
Walter papegoja pâte-de-verre
Walter papegoja pâte-de-verre
Walter papegoja pâte-de-verre

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAPEGOJA, Almeric Walter Nancy, 1960-tal, pâte-de-verre, signerad LEJAN A WALTER NANCY, höjd 21 cm

Nagg

109677

2011-11-13