Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PAPEGOJA, Almeric Walter Nancy, 1960-tal, pâte-de-verre, signerad LEJAN A WALTER NANCY, höjd 21 cm
Nagg
109677
2011-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här