Oidentifierad konstnär olja på pannå

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Harlequin, signerad TB, olja på pannå, 55x81 cm

109729

2011-11-12