Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
800 SEK
SVANBERG, Max Walter (1912-94): "Hybridens parningstecken", 1972, bibliofilupplaga samt signerad och daterad torrnålsgravyr , HC 7/10, 25,5x19,5 cm
109731
2011-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här