Max Walter Svanberg bok+torrnålsgravyr

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

SVANBERG, Max Walter (1912-94): "Hybridens parningstecken", 1972, bibliofilupplaga samt signerad och daterad torrnålsgravyr , HC 7/10, 25,5x19,5 cm

109731

2011-11-12