Emanuel Bernstone akvarell
Valmis
2011-11-12
109741
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BERNSTONE, Emanuel, stor strandpipare, signerad Huvudskär, 12/9-91, E.Bernstorne, akvarell, 33x56 cm