Ulf Lundell blandteknik

Ulf Lundell blandteknik
Ulf Lundell blandteknik

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LUNDELL, Ulf (född 1949): Figurkomposition, monogramsignerad och daterad UL -95, blandteknik, 116x89 cm
PROVENIENS: Inköpt direkt av konstnären i ateljén i Orminge

109763

2011-11-12