Sture Wikström olja

Sture Wikström olja
Sture Wikström olja
Sture Wikström olja
Sture Wikström olja

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

WIKSTRÖM, Sture (1921-1993): Stilleben, signerad Sture Wikström, olja på duk, 54x45 cm

Rispor

109790

2011-11-12