Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
WIKSTRÖM, Sture (1921-1993): Stilleben, signerad Sture Wikström, olja på duk, 54x45 cm
Rispor
109790
2011-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här