John Ivar Berg oljemålning

John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERG, John Ivar (1916-2003): "Från gamla staden, Funchal, Madeira 1980", signerad J I B, olja på duk, 65x46 cm

109809

2011-11-12