Birger Birger oljemålning

Birger Birger oljemålning
Birger Birger oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BIRGER E:SON, Birger (1904-1994): "Nattlig dialog", signerad Birger, olja på duk, 73,5x92 cm

109814

2011-11-12