Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
JONSON, Sven (1902-1981): Vårmorgonen, signerad och daterad Sven Jonsson 1948, olja på duk, 46x55 cm
109915
2011-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här