Sven Jonsson olja

Sven Jonsson olja
Sven Jonsson olja
Sven Jonsson olja
Sven Jonsson olja
Sven Jonsson olja
Sven Jonsson olja

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

JONSON, Sven (1902-1981): Vårmorgonen, signerad och daterad Sven Jonsson 1948, olja på duk, 46x55 cm

109915

2011-11-13