Olof Hermelin olja

Olof Hermelin olja
Olof Hermelin olja
Olof Hermelin olja
Olof Hermelin olja
Olof Hermelin olja
Olof Hermelin olja

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

7 000 SEK

HERMELIN, Olof (1827-1913): Motiv från Norefjell", signerad och daterad O. Hermelin 1900, olja på duk, 53x80 cm

109923

2011-11-13