Christina Knall oljemålning

Christina Knall oljemålning
Christina Knall oljemålning
Christina Knall oljemålning
Christina Knall oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KNALL, Christina (Född 1947): Från söder mot Riddarholmen, signerad Christina Knall, olja på duk, 53x65 cm

109924

2011-11-13