Vitrinskåp rokokostil
2011-11-15
109932
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-tal, mahognyfanér, höjd 173, 96x41 cm, nycklar finns
Slitage