Bålskål Kina
2011-11-13
109954
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BÅLSKÅL, Kina, porslin, dekor med emaljfärger, höjd 15, diameter 38 cm
Skador och lagningar