Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TOPP- OCH SIDOLANTERNOR, 1 par, 1900-talets första del, koppar, med fotogenbelysningar, höjd 29 resp. 32 cm
Styrbordslanternan med litet glasnagg
109961
2011-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här