Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
LODBÖSSA, med snappslaglås, Bingsta, Jämtland, pipa stämplad SBS, lås av tåspännartyp, helstock av björk, längd 107 cm
Träskador, slitage
110004
2011-11-28