Anna Palm de Rosa blyertsteckning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PALM DE ROSA, Anna (1859-1924): Alvastra klosterruin, signerad och daterad 1879, 21x29 cm

110045

2011-11-15