Salongsgrupp i björk och Karl Johan-stil

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SALONGSGRUPP, 8 dlr, 1800-tal, Karl Johan-stil, björk, bestående av, soffa, längd 185, klaffbord, höjd 77, total längd 153x69 cm, 4 stolar, 2 karmstolar

Skador, fläckad klädsel

110058

2011-11-16