Robert Högfeldt akvarell
2011-11-15
110086
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Prinsessa på en gris, signerad R Högfeldt, akvarell, 26x35 cm