Ytterkruka Wien

Ytterkruka Wien
Ytterkruka Wien
Ytterkruka Wien
Ytterkruka Wien
Ytterkruka Wien
Ytterkruka Wien

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YTTERKRUKA, porslin, Wien 1800-tal, delvis med förgyllning och färgerna vinrött och lindblomsgrönt, hänklar, höjd 13 cm

Obetydligt nagg vid fotkant

110087

2011-11-16