Skål miniatyrer i glas
2011-11-16
110091
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKÅL, etsad dekor, Bertil Vallien 1960-tal, diameter 12,5 cm, MINIATYRVAS, SKÅL, 4-5 cm, signerat Boda Åfors Bertil Vallien
Skål osignerad