Åke Åhlin oljemålning

Åke Åhlin oljemålning
Åke Åhlin oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅHLIN, Åke, (född 1913): Sommarfönster, signerad och daterad 1989, olja på papp inklusive ram 58x72 cm

110099

2011-11-16