Herman Österlund oljemålning
Valmis
2011-11-16
110107
| Korkein tarjous | 1 700 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
ÖSTERLUND, Herman (1873-1964): Höstlandskap med vattendrag, signerad Herm. Österlund, olja på duk, 109x138 cm
Dukskada, ytskador