Niels Hans Christiansen oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CHRISTIANSEN, Niels Hans (1850-1922): Landskapsmotiv med hus vid sjö i vinterskrud, signerad och daterad London 1888, olja på duk, 58x87 cm

Krackeleringar

110145

2011-11-16