Värmefat tallrik fat skål i porslin Kina

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄRMEFAT, TALLRIK, FAT med gallerkant, SKÅL, porslin, Kina, dekor i underglasyrblått, värmefatets diameter 25 cm

Skador och lagningar

110148

2011-11-16