Bruno Liljefors färgetsning
2011-11-16
110208
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LILJEFORS, Bruno (1860-1939): ur "Boken om Skansen No 93", signerad Bruno Liljefors, färgetsning, 20x28,5 cm