Sven Rydén teckningar

Sven Rydén teckningar
Sven Rydén teckningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

RYDÉN, Sven (f. 1925): Inge Schiöler resp Primus Mortimer Pettersson, teckningar signerade och daterade -69, 24x38 resp 34x28 cm

110227

2011-11-16