Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KRALLIS, Jorge (född 1937): 2 st., "Mötet" resp "Puss", färgetsningar, signerad och daterad -76, 97/200 resp188/200, 34,5x48 resp 29,5x24,5 cm
110231
2011-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här