Gerard Titus- Carmel litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TITUS-CARMEL, Gerard (född 1942): Komposition, signerad och daterad 74, litografi 57/100, 47x37 cm

110238

2011-11-16