Vas Vicke Lindstrand Kosta

Vas Vicke Lindstrand Kosta
Vas Vicke Lindstrand Kosta

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, Vicke Lindstrand, Kosta, s.k. budvase/orkidévas,1950-tal, underfång i grönt, signerad Kosta LH 1335 HP 25, höjd 24 cm

110246

2011-11-15