Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ELDE, Bengt (född 1939): Staden, signerad BE Elde 1971, lackad akvarell (oval), 25x25 cm, av konstnären utförd och bemålad ram 44,5x44,5 cm
110254
2011-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här